בית חלומות במרכז

וילה מעוצבת במרכז, הכוללת מערכות תאורה של חברת Philips Dynalite, מערכות שליטה ובקרה של חברת Control4 ומערכות אודיו וידאו מהמובילות והמתקדמות כיום.

 

בית חכם

הרעיון הבסיסי לבית חכם הוא לאפשר ללקוחות לנהל ולהפעיל את המערכות השונות בבית, ממוקדי שליטה חכמים ואפילו מבחוץ, באמצעות מסכי מגע חכמים, הטלפון הנייד וטכנולוגיית אינטרנט. במרוצת השנים, Top Audio תמיד עמדה בדרישות המתפתחות וההולכות של תחום הבתים החכמים בארץ. תפיסת החברה מושתת על שילוב השירותים, המוצרים והמותגים היוקרתיים ביותר בתחומי השליטה המרכזית, האודיו-וידאו ומערכות המחשוב בחדר החכם. 

מותגים

חברת REL הוקמה בשנת 1990 בברקלי בקליפורניה.

החברה מתמחה אך ורק בייצור סאבוופרים. מתחילת הדרך הכוח שהניע את קברניטי החברה היתה האהבה לסאונד והשאיפה לייצר חוויית סאונד מושלמת!

מוצרי החברה נחשבים לטובים מסוגם בכל הקטגוריות. הסאבים של REL מצוותים באופן מושלם עם מגוון מותגי הרמקולים המובילים בעולם, ומשפרים את חוויית הסאונד במוסיקה ובקולנוע ביתי באופן משמעותי.

האתר העולמי 

DoorBird – אינטרקום חכם

DoorBird  מייצגת את השילוב של עיצוב יוקרתי עם טכנולוגיית IP חדשנית בתחום האינטרקום החכם. מוצרי החברה עשויים מחומרים מתכתיים משובחים שנבחרים בקפידה ומיוצרים בגרמניה לפי תקני האיכות הגבוהים ביותר. העיצוב טהור, והאיכות מושלמת.

מטה החברה בברלין – גרמניה, החברה הוקמה בשנת 2004 ובשנת 2015 השיקה את האינטרקום החכם הראשון שלה.

כיום, האינטרקומים החכמים של DoorBird נחשבים ליפים, מעוצבים וחכמים ביותר.

החברה דוגלת באינטגרציה עם כל מוצר צד שלישי אפשרי, ואכן יש מגוון רחב של דרכים להפעיל את האינטרקומים החכמים של DoorBird, בתוך הבית ומחוצה לו.

האתר העולמי