בית פרטי בהרצליה פיתוח

אדריכל: יואב אנדרמן
צילום: עמית גירון

תחת פני השטח
אנחנו רגילים לחשוב כלפי מעלה. אתה נכנס לביתך, מניח את המפתחות על השולחן, חוטף ביס קטן מהמקרר, קריאה קצרה שמתארכת ואז עולה. עד קומת חדרי השינה. זה צריך להיות ככה? לא תמיד.
פרויקט זה מתפשט בעיקר בקומת הקרקע. במקום לעלות, אנחנו יורדים, משטח אחר. שם, למטה, המצבים המעניינים מתעוררים לחיים.
פטיו רחב ומרווח מתפקד ככיכר המרכזית של הבית ומעניק לרצפה שפע של אור טבעי. הגינה מתפרסת לאורך הפטיו ויוצרת מרחבים פתוחים ונעימים להנאת התושבים. הגן הוא גם מאפיין משותף המחבר את הבית הקרוב ששייך לבני משפחה אחרים.
המשטח מתחת לפני השטח שייך לבני הנוער של המשפחה. זו אוטונומיה. מסוגלים למלא את כל צרכיהם. הממלכה הפרטית שלהם.

חברת REL הוקמה בשנת 1990 בברקלי בקליפורניה.

החברה מתמחה אך ורק בייצור סאבוופרים. מתחילת הדרך הכוח שהניע את קברניטי החברה היתה האהבה לסאונד והשאיפה לייצר חוויית סאונד מושלמת!

מוצרי החברה נחשבים לטובים מסוגם בכל הקטגוריות. הסאבים של REL מצוותים באופן מושלם עם מגוון מותגי הרמקולים המובילים בעולם, ומשפרים את חוויית הסאונד במוסיקה ובקולנוע ביתי באופן משמעותי.

האתר העולמי 

DoorBird – אינטרקום חכם

DoorBird  מייצגת את השילוב של עיצוב יוקרתי עם טכנולוגיית IP חדשנית בתחום האינטרקום החכם. מוצרי החברה עשויים מחומרים מתכתיים משובחים שנבחרים בקפידה ומיוצרים בגרמניה לפי תקני האיכות הגבוהים ביותר. העיצוב טהור, והאיכות מושלמת.

מטה החברה בברלין – גרמניה, החברה הוקמה בשנת 2004 ובשנת 2015 השיקה את האינטרקום החכם הראשון שלה.

כיום, האינטרקומים החכמים של DoorBird נחשבים ליפים, מעוצבים וחכמים ביותר.

החברה דוגלת באינטגרציה עם כל מוצר צד שלישי אפשרי, ואכן יש מגוון רחב של דרכים להפעיל את האינטרקומים החכמים של DoorBird, בתוך הבית ומחוצה לו.

האתר העולמי