וילה ברעננה

אדריכלית: נורית קצ׳רגינסקי 
צילום: עמית גירון

וילת בוטיק זו ברעננה עוצבה עם מראה חיצוני קלאסי, עטוף בפרטים וגן ים תיכוני יפהפה. לאחר הכניסה לבית דרך דלתות עץ גדולות, עיצוב הפנים הוא שילוב ייחודי של צבעים, חומרים ומרקמים היוצרים אווירה של יוקרה עם עיצוב אקלקטי מודרני. תחושה ביתית בסגנון בוטיק, שיש לה "הפתעות" בכל מקום אליו תפנו. החל מאי נירוסטה חלקלק מודרני במטבח, לוח שיש איטלקי באורך 5 מטרים עבור שולחן האוכל, ועד ספת קטיפה עשירה בצבע בורדו עם בר מודרני מזכוכית הנשקף אל הבריכה. הפריסה של קומת הקרקע היא חלל פתוח עם נוף ישיר מדלתות הכניסה לבריכה בחצר האחורית, עם עיצוב תאורה הלוכד את המהות של כל אזור בתוכנית הרצפה. גרם המדרגות בגובה כפול עם מעקה ברונזה בהתאמה אישית וקיר צבוע בטורקיז מחבר באלגנטיות רבה את כל מפלסי הוילה. לכל חדר שינה יש את העיצוב הייחודי שלו עם ריהוט בהזמנה אישית, חדר רחצה צמוד וראייה שלמה של כל הפרטים והגימורים. במרתף יש חדר קולנוע הצמוד לחדר האימון גם בצבעים וגם בדרמה. סוויטות אירוח נוספות כלולות באזור זה. המראה החיצוני הקלאסי הנקי עם הארכיטקטורה הפנימית החיה הופך את הוילה לייחודית ומלאת אופי נהדר.

חברת REL הוקמה בשנת 1990 בברקלי בקליפורניה.

החברה מתמחה אך ורק בייצור סאבוופרים. מתחילת הדרך הכוח שהניע את קברניטי החברה היתה האהבה לסאונד והשאיפה לייצר חוויית סאונד מושלמת!

מוצרי החברה נחשבים לטובים מסוגם בכל הקטגוריות. הסאבים של REL מצוותים באופן מושלם עם מגוון מותגי הרמקולים המובילים בעולם, ומשפרים את חוויית הסאונד במוסיקה ובקולנוע ביתי באופן משמעותי.

האתר העולמי 

DoorBird – אינטרקום חכם

DoorBird  מייצגת את השילוב של עיצוב יוקרתי עם טכנולוגיית IP חדשנית בתחום האינטרקום החכם. מוצרי החברה עשויים מחומרים מתכתיים משובחים שנבחרים בקפידה ומיוצרים בגרמניה לפי תקני האיכות הגבוהים ביותר. העיצוב טהור, והאיכות מושלמת.

מטה החברה בברלין – גרמניה, החברה הוקמה בשנת 2004 ובשנת 2015 השיקה את האינטרקום החכם הראשון שלה.

כיום, האינטרקומים החכמים של DoorBird נחשבים ליפים, מעוצבים וחכמים ביותר.

החברה דוגלת באינטגרציה עם כל מוצר צד שלישי אפשרי, ואכן יש מגוון רחב של דרכים להפעיל את האינטרקומים החכמים של DoorBird, בתוך הבית ומחוצה לו.

האתר העולמי