מפסק חכם

בתים חכמים מורכבים ממספר מערכות שליטה, בקרה, אודיו-וידאו, חשמל ותקשורת, הפועלות יחדיו בתיאום מלא. בעזרתן ניתן לשלוט בקלות במגוון מוצרים כגון תריסים חשמליים, תאורה, וילונות, תריסים חשמליים מזגנים, אבטחה, מערכות אודיו-וידאו ועוד. בתוך כך, כל מערכת של בית חכם בנויה מרכיבים מרכזיים ומרכיבי משנה, וביניהם גם מפסקים ובקרים.

מהו בקר לבית חכם

בקרים לבית חכם ממלאים תפקיד חשוב מאוד במערכת, ולמעשה מהווים את מרכז העצבים שלה בעודם מסנכרנים ושולטים בפעילות החשמלית המתקיימת בבית. ישנם לא מעט בקרים עבור בתים חכמים הנבדלים זה מזה במספר הפונקציות שלהם, באמינותם ובאיכותם. לדוגמא, יש בקרים המסוגלים לשלוט בו זמנית במערכת מיזוג האוויר, בתאורה, במערכות השמע והצפייה, במערכות המיגון והאזעקה, וגם ניתן להגדיר באמצעותם תוכניות שונות כמו "לילה" או "חופשה". כמו כן, לאפליקציות שליטה הפועלות מטלפונים ניידים, טבלטים וכדומה. חשוב לציין שלצד הבקרים המרכזיים קיימים גם בקרים משניים, המסוגלים לעבוד בצורה עצמאית ולהפוך מערכות פרטניות לחכמות, כמו למשל את מיזוג האוויר, התריסים או הנורות. בקר שכזה המיועד לתאורה יכול לשלוט בצבעי הנורות ובבהירותן, ואפשר לתכנת אותו באופן ידני.

מאחורי חברת Top Audio יותר מ- 20 שנות מומחיות בתחומי הבית החכם ואדריכלות הפנאי, וביכולתנו להתאים עבורכם את המערכות הטובות ביותר. לקבלת מידע נוסף וקביעת פגישה עם נציגינו התקשרו לטלפון 09-9621100.