מערכת חשמל חכם

מערכת חשמל חכם מהווה את לב ליבו של הבית האולטרא-מודרני, ופועלת בסינרגיה עם רשת המחשבים ומערכות השליטה והבקרה. על כן, מדובר במערכת שמשלבת בין טכנולוגיות ממוחשבות מתקדמות ביותר ובין חשמל חכם לבית, המאפשרת להפעיל ושלוט בקשת רחבה של מוצרים במספר פעולות בודדות ופשוטות. יחד עם זאת, על מנת לזכות בכל יתרונותיה של המערכת יש להתאימה באופן מדויק לצרכיהם של המשתמשים, על מנת שייהנו משיא הנוחות והיוקרה בביתם או בחברתם. כאן אנו ב- Top Audio נכנסים לתמונה עם מערכת מתקדמת שמהווה את המילה האחרונה בתחום חשמל חכם לבית, ועם מעטפת מלאה של ייעוץ, תכנון, התקנה, תמיכה ופיקוח.

מה ניתן לעשות עם מערכת חשמל חכם

למעשה, עם המערכת שלנו השמיים הם הגבול מבחינת אפשרויות השליטה וההפעלה. לפניכם שתי דוגמאות מיני רבות אחרות:

אלו היו כאמור רק שתי דוגמאות מתוך קשת רחבה של אפשרויות עם מערכת חשמל חכם. כדי לקבל פרטים נוספים וייעוץ מקצועי, ועל מנת לקבוע פגישה עם נציגינו, התקשרו לטלפון 09-9621100.

חברת REL הוקמה בשנת 1990 בברקלי בקליפורניה.

החברה מתמחה אך ורק בייצור סאבוופרים. מתחילת הדרך הכוח שהניע את קברניטי החברה היתה האהבה לסאונד והשאיפה לייצר חוויית סאונד מושלמת!

מוצרי החברה נחשבים לטובים מסוגם בכל הקטגוריות. הסאבים של REL מצוותים באופן מושלם עם מגוון מותגי הרמקולים המובילים בעולם, ומשפרים את חוויית הסאונד במוסיקה ובקולנוע ביתי באופן משמעותי.

האתר העולמי 

DoorBird – אינטרקום חכם

DoorBird  מייצגת את השילוב של עיצוב יוקרתי עם טכנולוגיית IP חדשנית בתחום האינטרקום החכם. מוצרי החברה עשויים מחומרים מתכתיים משובחים שנבחרים בקפידה ומיוצרים בגרמניה לפי תקני האיכות הגבוהים ביותר. העיצוב טהור, והאיכות מושלמת.

מטה החברה בברלין – גרמניה, החברה הוקמה בשנת 2004 ובשנת 2015 השיקה את האינטרקום החכם הראשון שלה.

כיום, האינטרקומים החכמים של DoorBird נחשבים ליפים, מעוצבים וחכמים ביותר.

החברה דוגלת באינטגרציה עם כל מוצר צד שלישי אפשרי, ואכן יש מגוון רחב של דרכים להפעיל את האינטרקומים החכמים של DoorBird, בתוך הבית ומחוצה לו.

האתר העולמי