בית חכם

הרעיון הבסיסי לבית חכם הוא לאפשר ללקוחות לנהל ולהפעיל את המערכות השונות בבית, ממוקדי שליטה חכמים ואפילו מבחוץ, באמצעות מסכי מגע חכמים, הטלפון הנייד וטכנולוגיית אינטרנט.

 במרוצת השנים, Top Audio תמיד עמדה בדרישות המתפתחות וההולכות של תחום הבתים החכמים בארץ. תפיסת החברה מושתת על שילוב השירותים, המוצרים והמותגים היוקרתיים ביותר בתחומי השליטה המרכזית, האודיו-וידאו ומערכות המחשוב בחדר החכם. 

בטופ אודיו מאמינים כי החיים הרבה יותר יפים כאשר הכל עובד בחיבור מושלם, בעקבות זה התהווה המונח 'Better Connected' המלווה את לוגו החברה ומתאר את הבית החכם המחובר, במקביל לחיבור החזק של החברה עם קהל לקוחותיה ושותפיה.

אנו בטופ אודיו נתכנן ונעצב את חלל המגורים בבית החכם תוך התאמה אישית לכל לקוח, שימוש בטכנולוגיות חדשניות וידידותיות למשתמש, במותגים המובילים בעולם ובתודעת שירות מקצועית וראשונה במעלה. 

מערכות חשמל חכם

מערכת החשמל החכם של Top Audio מעניקה שליטה חכמה ונוחה בביתכם. בעזרת מערכות מתקדמות של חשמל ממוחשב, אתם יכולים לשלוט בביתכם על ידי הפעלת מגוון רחב של מערכות בפעולות בודדות. לדוגמא, ניתן להדליק בלחיצת כפתור אחת את כל האורות בקומה, להגיף את התריסים בשעה מסוימת ביום, להדליק את המסך בה בשעה שהאורות יתעממו, לתכנן תרחישי "לילה", "מסיבה", "חופשה" ועוד אין ספור פעולות.

צוות Top Audio יתכננו עבורכם תרחישים שונים לכל פינה בבית, בהתאם לצורך האישי שלכם.

מוצרי בית חכם

מערכות חשמל חכם
יוצרו לראשונה לפני כמה עשורים ענו על הביקוש לשליטה בתאורה בבית באמצעות לחצן אחד. פיתוחי הטכנולוגיה בתחומי בית חכם בעשורים האחרונים מאפשרים כיום שימוש בממשק חכם ושליטה במגוון המערכות בבית, דוגמת תריסים ווילונות חשמליים, חימום רצפה, מיזוג אוויר, תריסים, מייבשי מגבות, מפיגי אדים, דודי חשמל ועוד. Top Audio מקפידים להתשתמש במערכות החשמל האיכותיות של Dynalite מבית פיליפס

מוצרי שליטה ובקרה
כדי לאפשר לכלל מערכות הבית לפעול בשילוב מושלם, נדרשת מערכת בקרה ושליטה מרכזית.
שוק זה כולל מערכות מסורבלות לתפעול המטילות פחד ובלבול על דיירי הבית, אולם טופ אודיו מציעה ללקוחותיה מערכות שליטה ובקרה המופעלות על ידי מסכי מגע מבית חברת Control 4, המופעלות בקלות באמצעות שלט חכם נייד או קירי במגוון גדלים. 

רשת מחשבים
"רשת מחשבים" היא רשת התקשורת הביתית המאפשרת תקשורת והעברת מידע בין כל המחשבים והמערכות המתקדמות של הלקוח. רשת המחשבים כוללת ארון תקשורת עם מתג ראשי, נתב המחבר את הרשת הביתית לאינטרנט ונקודות גישה חוטיות ואלחוטיות להבטחת כיסוי הבית החכם כולו של חברת Pakedge.
יתרונות המערכת הן באפשרות התפעול והשימוש הנוח של המערכות השונות בבית החכם, כלומר, לא רק גישה לרשת ולאינטרנט מהמחשבים השולחניים והניידים, אלא גם מערכות חשמל החכם ואבטחה הניתנות לשליטה מרחוק באמצעות רשת המחשבים, מערכות אודיו-וידאו מבוססות IP, להפצת מוזיקה וסרטים לאזורים השונים בבית וכן הלאה.

צלונים ווילונות
ב-Top Audio מגוון הצלונים והוילונות החשמליים מהווים פתרון הצללה אופטימלי המשלב בין המימד הפונקציונאלי לבין המימד העיצובי. ספקטרום המוצרים הרחב כולל: מסילות וילונות ממונעות, מערכות לחלוקת חדרים, וילונות חשמליים, וילונות מתגלגלים, וילונות עמעום, מערכות בקרת צלונים ועוד.
Top Audio מקפידים להתשתמש במערכות צלונים ווילונות האיכותיות מבית Silent Gliss

חברת REL הוקמה בשנת 1990 בברקלי בקליפורניה.

החברה מתמחה אך ורק בייצור סאבוופרים. מתחילת הדרך הכוח שהניע את קברניטי החברה היתה האהבה לסאונד והשאיפה לייצר חוויית סאונד מושלמת!

מוצרי החברה נחשבים לטובים מסוגם בכל הקטגוריות. הסאבים של REL מצוותים באופן מושלם עם מגוון מותגי הרמקולים המובילים בעולם, ומשפרים את חוויית הסאונד במוסיקה ובקולנוע ביתי באופן משמעותי.

האתר העולמי 

DoorBird – אינטרקום חכם

DoorBird  מייצגת את השילוב של עיצוב יוקרתי עם טכנולוגיית IP חדשנית בתחום האינטרקום החכם. מוצרי החברה עשויים מחומרים מתכתיים משובחים שנבחרים בקפידה ומיוצרים בגרמניה לפי תקני האיכות הגבוהים ביותר. העיצוב טהור, והאיכות מושלמת.

מטה החברה בברלין – גרמניה, החברה הוקמה בשנת 2004 ובשנת 2015 השיקה את האינטרקום החכם הראשון שלה.

כיום, האינטרקומים החכמים של DoorBird נחשבים ליפים, מעוצבים וחכמים ביותר.

החברה דוגלת באינטגרציה עם כל מוצר צד שלישי אפשרי, ואכן יש מגוון רחב של דרכים להפעיל את האינטרקומים החכמים של DoorBird, בתוך הבית ומחוצה לו.

האתר העולמי