בית בצפון תל אביב

אדריכלות: שרון ויזר
מפקח: אופיר קליינמן
צילום: עודד סמדר

הכולל מערכות תאורה של חברת Philips Dynalite, מערכות שליטה ובקרה של חברת Control4 ומערכות אודיו וידאו מהמובילות והמתקדמות כיום.

"כשמתכננים בית בפעם הראשונה הכל חדש , נרקמת לה מערכת היחסים בין כל בעלי המקצוע ללקוחות, הבסיס נבנה , נוצקים היסודות, נבנים הקירות נבחרים הצבעים ונארגים בעדינות וברגש חלומות לתוך קירות רצפות ואריחים.שם נולדו להם ילדים בבית הראשון שם גדלו התפתחו ובגרו , מערכות יחסים קולות של צחוק שמחה ואהבה.וכעת בפעם השנייה אותם אנשים ,אותה משפחה קצת שונים יותר דומים, ככה זה בחיים… והם כבר בגילאים בוגרים יותר , עשו דרך,צרכים שונים ,מערכות יחסים ,חלומות והגשמה.לתכנן למשפחה בשנית בית ,לבנות תהליך משותף מחודש, שונה אך דומה ,יש בו יופי והמון הבנה ,הרבה יותר בוגר שקול ומספק . ועדיין מלא ברסיסי אהבה ויצירה.הבית עטוף בצחוק של ילדים או למען הדיוק נערות ונערים.לשבת אצלם בגינה האחורית להביט בשמיים ובכוכבים ולהבין שאנחנו עושים משהו קטן וטוב עבור ובשביל אחרים. תענוג צרוף." (שרון ויזר)

חברת REL הוקמה בשנת 1990 בברקלי בקליפורניה.

החברה מתמחה אך ורק בייצור סאבוופרים. מתחילת הדרך הכוח שהניע את קברניטי החברה היתה האהבה לסאונד והשאיפה לייצר חוויית סאונד מושלמת!

מוצרי החברה נחשבים לטובים מסוגם בכל הקטגוריות. הסאבים של REL מצוותים באופן מושלם עם מגוון מותגי הרמקולים המובילים בעולם, ומשפרים את חוויית הסאונד במוסיקה ובקולנוע ביתי באופן משמעותי.

האתר העולמי 

DoorBird – אינטרקום חכם

DoorBird  מייצגת את השילוב של עיצוב יוקרתי עם טכנולוגיית IP חדשנית בתחום האינטרקום החכם. מוצרי החברה עשויים מחומרים מתכתיים משובחים שנבחרים בקפידה ומיוצרים בגרמניה לפי תקני האיכות הגבוהים ביותר. העיצוב טהור, והאיכות מושלמת.

מטה החברה בברלין – גרמניה, החברה הוקמה בשנת 2004 ובשנת 2015 השיקה את האינטרקום החכם הראשון שלה.

כיום, האינטרקומים החכמים של DoorBird נחשבים ליפים, מעוצבים וחכמים ביותר.

החברה דוגלת באינטגרציה עם כל מוצר צד שלישי אפשרי, ואכן יש מגוון רחב של דרכים להפעיל את האינטרקומים החכמים של DoorBird, בתוך הבית ומחוצה לו.

האתר העולמי