לשפר את איכות החיים עם מפסק חשמל חכם

הבתים החכמים שאנו בחברת טופ אודיו מתכננים ומבצעים מורכבים ממערכות שונות, ביניהן מערכות בקרה ושליטה, אבטחה ואזעקה, תקשורת וחשמל. מערכות אלו נדרשות בין היתר במפסקי חשמל חכמים עבור מוצרים ברחבי הבית, כדוגמת מפסק תאורה חכם, מפסק חשמל חכם לשליטה במיזוג אוויר, ומפסק לתריסים חשמליים. מפסקים אלו מתקשרים עם מערכות בקרה ושליטה ממחושבות של הדירה וכך מאפשרות שליטה תקינה, יעילה ובטוחה בכל מרכיבי הבית החכם.

תפקידם של מפסקי חשמל חכמים

למפסקי חשמל חכמים יש תפקיד מהותי במערכת בית חכם, בהיותם משמשים כמרכז עצבי של המערכת האחראי על שליטה וסנכרון של פעילות חשמלית בבית גם מרחוק. למעשה, קיים בשוק מספר גדול של מספקי חשמל חכמים הממלאים פונקציות שונות בבית ונבדלים אחד מהשני ברמתם ואיכותם. כך לדוגמא, קיימים מפסקים השולטים בו זמנית על מספר מערכות כמו תאורה, מיזוג אוויר, מערכות וידאו ואודיו, וזאת לעומת מפסקים הפועלים באופן נבדל ועצמאי מול המערכות השונות כמו תריסים חשמליים, ווילונות חשמליים או גופי תאורה. כמו כן, בעזרת מפסקים חכמים ניתן לתכנן תרחישים שונים בבית, למשל עבור יציאה לחופשה, זמן שינה או חזרה הביתה. שוב, זה לא האפליקציה מתחברת למפסק אלא למערכת..

סוגים והתקנה

מפסקים חכמים מעוצבים בשני אופנים עיקריים: כמפסקי לחצנים עם או בלי נורות חיווי, וכמפסקי מגע ניידים או נייחים השקועים בקיר שמגיעים עם תאורה לכל חיווי ותאורה היקפית למסך כולו. בעת התקנת המפסקים אנו דואגים להתאימם לקופסאות התושבת והביטון הנדרשות עבורם.

להזמנת מערכות בית חכם עם מספקי חשמל חכמים

להזמנת מערכות בית חכם, לרבות מספקי חשמל חכמים, ולקבלת פרטים נוספים והכוונה מקצועית בנושא, צרו קשר עם חברת טופ אודיו בטלפון 09-9621100.