מערכת שליטה ובקרה לבית חכם

חברת טופ אודיו אמונה על תכנונם וביצועם של בתים חכמים, כולל אספקת מערכות שליטה ובקרה איכותיות ומתקדמות המבוססות על טכנולוגיות חדשניות ומיוצרות על ידי החברות הטובות בעולם. לחברתנו מחלקת פרויקטים בה עובד צוות מהשורה הראשונה בתחומו, אשר מספק בין היתר תכנון, ייעוץ , פיקוח והתקנה של מערכות בקרה ושליטה בבתים חכמים. המחלקה מספקת פתרונות מקצועיים בהתאמה אישית מלאה, לרבות דירות יוקרה ובתים פרטיים, מלונות בוטיק, חנויות ומסעדות.

תפקידן של מערכות שליטה ובקרה

היכולת של בית חכם לשלב ולשלוט במקביל ובו זמנית במספר מערכות שונות, דורשת מערכת מרכזית חכמה לבקרה ושליטה. בין היתר, מערכות אלו שולטות בתפעולן של מערכות תאורה וחשמל, מכשירי אודיו וידאו, מערכות מיזוג אוויר, גופי הצללה ומערכות אבטחה ואזעקה. למעשה, הן חוסכות לדיירי הבית את הטרחה והדאגה הקשורות בניהול, הפעלת וכיבוי מוצרי ומערכות חשמל שונים ומאפשרות לשלוט ולבקר אחריהם גם מרחוק באמצעות שלטים, מסכי מגע, מחשבים וסמארטפונים.

המערכות הטובות ביותר בשוק

בעזרת מערכות השליטה והבקרה המרכזיות שחברתנו מספקת, רכיבי הבית החכם שלכם יתפקדו בשילוב מושלם. מדובר במערכות מתקדמות המופעלות
על ידי מערכות הבקרה של המותג המוביל Savant הכוללת גם שליטה דרך מכשירי טאבלט.

תכנון נכון של מערכות שליטה ובקרה

חשוב לציין כי כל מערכת שליטה ובקרה שאנו מספקים נבחרת ומתוכננת בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח וביתו. ההתאמה לוקחת בחשבון את סגנון ואורחות חיים, מבנה הבית וסוג המערכות והמוצרים השונים שהוא מכיל. כך למשל, התאמה אישית תקבע את אופי השליטה בבית החכם בין אם בעזרת מסכי מגע שקועים בקירות או ניידים שהינם בעלי ממשק נוח וידידותי, או בעזרת מכשירי סלולארי חכמים. תכנון מערכות אלו כולל גם הגדרת תרחישים שמובילים לביצוע מספר פעולות באופן מתוכנן מראש, כמו צפייה בסרט בחדר הקולנוע, הכנת הבית לקראת שינה, לקראת יציאה ממנו או כניסה אליו.

הזמנת מערכות בית חכם

להזמנת מערכות לבית חכם עם מערכת שליטה ובקרה מתקדמת, ולקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת טופ אודיו בטלפון 09-9621100.