מערכת חשמל חכם

מערכת חשמל חכם מהווה את לב ליבו של הבית האולטרא-מודרני, ופועלת בסינרגיה עם רשת המחשבים ומערכות השליטה והבקרה. על כן, מדובר במערכת שמשלבת בין טכנולוגיות ממוחשבות מתקדמות ביותר ובין חשמל חכם לבית, המאפשרת להפעיל ושלוט בקשת רחבה של מוצרים במספר פעולות בודדות ופשוטות. יחד עם זאת, על מנת לזכות בכל יתרונותיה של המערכת יש להתאימה באופן מדויק לצרכיהם של המשתמשים, על מנת שייהנו משיא הנוחות והיוקרה בביתם או בחברתם. כאן אנו ב- Top Audio נכנסים לתמונה עם מערכת מתקדמת שמהווה את המילה האחרונה בתחום חשמל חכם לבית, ועם מעטפת מלאה של ייעוץ, תכנון, התקנה, תמיכה ופיקוח.

מה ניתן לעשות עם מערכת חשמל חכם

למעשה, עם המערכת שלנו השמיים הם הגבול מבחינת אפשרויות השליטה וההפעלה. לפניכם שתי דוגמאות מיני רבות אחרות:

  • שליטה חכמה בתאורה– איננו מתכוונים רק להדלקה של גוף תאורה אחד אלא גם להפעלה, כיבוי, עמעום והגברה של נורות רבות בבת אחת, כמו למשל בקומה שלמה. יתר על כן, ניתן לתכנן תרחישים שונים של פעילות הנורות בבית, כגון " תרחיש לילה" או "חופשה", כך שתתבצע בשעות מוגדרות מראש. לדוגמא, אם אתם יוצאים לחופשה תוכלו להגדיר הדלקה קבועה בשעות הערב להרחקת פורצים וגנבים. מאידך, אם יצאתם מהבית לעבודה לעולם לא תצטרכו לדאוג לבזבוז חשמל מפני שהתוכנית הקבועה דואגת לבצע כיבוי אוטומטי עבורכם. מעבר לכך, השליטה על התאורה יכולה להתבצע דרך מסכי מגע מרכזיים שאינם מחייבים אתכם לגשת לכל מתג הפעלה הנפרד, וגם בעזרת סמארטפון או טאבלט. אגב, את הגדרת התרחישים ניתן לבצע באופן עצמאי בפשטות ובנוחות, ואנו גם עומדים לרשותכם בכל עת למתן תמיכה.
  • תריסים ווילונות – כידוע, תפקידם המרכזי של מוצרים אלו הינו לספק פרטיות והצללה, אך בעזרת חשמל חכם לבית תוכלו ליהנות מטכנולוגיה שמשאירה את המוצרים המוכרים הרחק מאחור. בדומה לנורות שתיארנו לעיל, בעזרת המערכת החכמה תוכלו להגדיר ולשלוט במידת הפתיחה והסגירה של מוצרים אלו, הפועלים באופן שקט לחלוטין ומשלבים בצורה אופטימאלית בין עיצוב לפונקציונאליות. גם כאן ניתן להגדיר למשל שהווילון ייפתח או ייסגר בשעות מוגדרות מראש, להסיט אותו באמצעות שליטה מרחוק, לשלוט ברמות את האור הטבעי בבית לפי צורך, וכל זאת בשילוב עם מוצרי בית חכם אחרים כגון מערכת הקולנוע הביתי. לשם כך, אנו נוהגים להמליץ ללקוחותינו על התקנת מערכות וילונות וצלונים של חברת Silent Gliss, הכוללות בין היתר וילונות מתגלגלים, מערכות חלוקת חדרים, מסילות וילון ממונעות, וילונות חשמליים, מערכות בקרת צלונים ווילונות האפלה.

אלו היו כאמור רק שתי דוגמאות מתוך קשת רחבה של אפשרויות עם מערכת חשמל חכם. כדי לקבל פרטים נוספים וייעוץ מקצועי, ועל מנת לקבוע פגישה עם נציגינו, התקשרו לטלפון 09-9621100.