בית חכם

בית חכם

הרעיון הבסיסי לבית חכם הוא לאפשר ללקוחות לנהל ולהפעיל את המערכות השונות בבית, ממוקדי שליטה חכמים ואפילו מבחוץ, באמצעות טלפון נייד וטכנולוגיית אינטרנט. במרוצת השנים, בכדי להיענות לדרישות המתפתחות וההולכות של תחום הבתים החכמים בארץ, פיתחה והטמיעה Top Audio את תחום תפיסת "אדריכלות הפנאי" בישראל. תפיסה זו מושתת על שילוב השירותים, המוצרים והמותגים היוקרתיים ביותר בתחומי השליטה המרכזית, האודיו-וידאו ומערכות המחשוב בחדר החכם. "אדריכלות פנאי" מחייבת התאמה אישית לכל לקוח, שימוש בטכנולוגיות חדשניות וידידותיות למשתמש כמו שלטים חכמים, במותגים המובילים בעולם ובתודעת שירות מקצועית וראשונה במעלה.

מערכות חשמל חכם

מערכות החשמל החכם של Top Audio הינם מערכות של חשמל ממוחשב, המאפשרת שליטה והפעלת מגוון רחב של מערכות בפעולות בודדות. לדוגמא, ניתן להדליק בלחיצת כפתור אחת את כל האורות בקומה, להגיף את התריסים בשעה מסוימת ביום, להדליק את המסך בה בשעה שהאורות יתעממו, לתכנן תרחישי "לילה", "מסיבה", "חופשה" ועוד אין ספור פעולות. אדריכלי הפנאי של Top Audio יתכננו עבורכם תרחישים שונים לכל פינה בבית, ככל העולה על רוחכם.
מערכות החשמל החכם של Top Audio מהווה חלק בלתי נפרד מתפיסת אדריכלות הפנאי של Top Audio ומעניקה שליטה חכמה ונוחה בביתכם.

מוצרי בית חכם

כדי לצור בית חכם יש לשלב במומחיות ובניסיון של Top Audio בן כל המערכות השונות:

מערכות חשמל חכם:
יוצרו לראשונה לפני כמה עשורים ענו על הביקוש לשליטה בתאורה בבית באמצעות לחצן אחד. פיתוחי הטכנולוגיה בתחומי בית חכם בעשורים האחרונים מאפשרים כיום שימוש בממשק חכם ושליטה במגוון המערכות בבית, דוגמת תריסים ווילונות חשמליים, חימום רצפה, מיזוג אוויר, תריסים, מייבשי מגבות, מפיגי אדים, דודי חשמל ועוד. Top Audio מקפידים להתשתמש במערכות החשמל האיכותיות של Dynalite מבית פיליפס

מוצרי שליטה ובקרה:
כדי לאפשר לכלל מערכות הבית לפעול בשילוב מושלם, נדרשת מערכת בקרה ושליטה מרכזית.
שוק זה כולל מערכות מסורבלות לתפעול המטילות פחד ובלבול על דיירי הבית, אולם טופ אודיו מציעה ללקוחותיה מערכות שליטה ובקרה המופעלות על ידי מסכי מגע מבית חברת Control 4, המופעלות בקלות באמצעות שלט חכם נייד או קירי במגוון גדלים.

רשת מחשבים
"רשת מחשבים" היא רשת התקשורת הביתית המאפשרת תקשורת והעברת מידע בין כל המחשבים והמערכות המתקדמות של הלקוח. רשת המחשבים כוללת ארון תקשורת עם מתג ראשי, נתב המחבר את הרשת הביתית לאינטרנט ונקודות גישה חוטיות ואלחוטיות להבטחת כיסוי הבית החכם כולו של חברת Pakedge.
יתרונות המערכת הן באפשרות התפעול והשימוש הנוח של המערכות השונות בבית החכם, כלומר, לא רק גישה לרשת ולאינטרנט מהמחשבים השולחניים והניידים, אלא גם מערכות חשמל החכם ואבטחה הניתנות לשליטה מרחוק באמצעות רשת המחשבים, מערכות אודיו-וידאו מבוססות IP, להפצת מוזיקה וסרטים לאזורים השונים בבית וכן הלאה.

צלונים ווילונות
ב-Top Audio מגוון הצלונים והוילונות החשמליים מהווים פתרון הצללה אופטימלי המשלב בין המימד הפונקציונאלי לבין המימד העיצובי. ספקטרום המוצרים הרחב כולל: מסילות וילונות ממונעות, מערכות לחלוקת חדרים, וילונות חשמליים, וילונות מתגלגלים, וילונות עמעום, מערכות בקרת צלונים ועוד.
Top Audio מקפידים להתשתמש במערכות צלונים ווילונות האיכותיות מבית Silent Gliss