בית חכם בזול

מערכות בית חכם מלאות מוטמעות בדרך כלל בשלבי הבנייה אך בהחלט ניתן להתקינן גם בבתים קיימים ובמהלך שיפוצים. בכל הקשור לבנייה מאלף ועד תו המונח "בית חכם בזול" לא ממש תופס, שכן המחירים נעים בין עשרות אלפי שקלים למאות אלפים. יחד עם זאת, אם הממון מצוי בכיסכם ואתם מעוניינים בהשקעה שתצדיק את עצמה לטווח הארוך, תוכלו ליהנות מפתרונות איכותיים וממחירים נוחים בעזרת תכנון מקצועי ונכון. כמו כן, ישנן טכנולוגיות שמאפשרות לקדם הבית הקיים עוד צעד קטן בכיוון החכם, וזאת בעלויות מצחיקות.

כיצד חוסכים בעלויות בית חכם?

יש כמה דרכים אפשריות להקטנת העלויות:

  • לבחור במה שצריכים – מערכות הבית החכם יכולות להתחבר כיום כמעט לכל מוצר, החל במיזוג האוויר, דרך חימום תת רצפתי, ועד לתריסים וצלונים. אם אינכם חייבים לשלוט מרחוק ובאופן חכם בכל מערכת תוכלו לצמצם את הרשימה, וכך לחסוך במחיר.
  • מערכת אלחוטית –מערכות חכמות אלחוטיות חוסכות עבודות חשמלאות מורכבות ויקרות שמתחייבות לצורך הטמעת הכבלים בקירות.
  • השוואת מחירים – כמו בכל תחום, כדאי מאוד לבצע סקר שוק ולהשוות הצעות מחיר בין מספר חברות. יחד עם זאת, אם הציעו לכם בית חכם בזול מאוד עליכם לברר בדיוק באילו מוצרים ושירותים מדובר, אחרת אתם עלולים להיתקע עם מכשור ירוד ובעיות תפעול קשות.

"כמעט" בית חכם

התפתחויות טכנולוגיות של השנים האחרונות מאפשרות לתת לכל בית נגיעות חכמות. נביא לדוגמא שקעי חשמל חכמים הניתנים לרכישה במאות שקלים בודדות לפריט, ואותם פשוט מחברים אל שקעים שכבר נמצאים במבנה. באמצעותם ניתן לשלוט ממרחק במכשירי החשמל שמחוברים אליהם מבלי לקום אל המתג, ובחלקם גם יש חיישנים שמפעילים ומכבים את המכשירים כשמישהו נכנס או יוצא מהמקום. דוגמא נוספת היא אפליקציות שונות שניתן להוריד אל המכשיר הנייד, אשר הופכות אותו לשלט אוניברסאלי המייתר את ערימת השלטים הישנים שזרוקה בבית. אמנם לא מדובר בבית חכם במלוא מובן המילה, אך לפחות בנגיעות טכנולוגיות שמקדמות אתכם אל המאה ה- 21.

כאמור, מרכיב מרכזי בהפחתת עלויות הבית החכם הינו תכנון יעיל ומושכל, אותו אנו מבצעים עבור לקוחותינו בהתאמה אישית מלאה. לפרטים נוספים וקביעת פגישה עם נציגינו, התקשרו אל Top Audio בטלפון 09-9621100.